GÜNDEM

GÜNDEMİN GETİRDİKLERİ

Detaylar.....

SEÇİMİN GETİRDİKLERİ

 

Chp İsmet İnönü'den sonra Cumhurbaşkanlığı makamına sürekli rezerv koydu. Sonuç alamayınca sağ adaylara yöneldi hatta Cumhuriyet düşmanı gördüğü seçilmesin diye Meclisi tıkadığı ismi  çatı adayı olsun diye yoğun uğraşlar verdi. Olmayınca içeride sürekli mızıkçılık yapan Genel Başkanlık koltuğunu sürekli sallayan Muharrem İnce'yi Muharrem gel buraya, diyerek kerhen partisinin adayı yaptı. Kerhen diyorum; çünkü aday yapıldığı günün ertesinde kendi genel merkezinde genel başkan yardımcıları ile asansör krizi yaşadı.

Ancak o Muharrem İnce öyle bir giriş yaptı ki sahaya;  yıllardır genel başkan yapılmadığına sanki Chp delegelerini pişman etti. Seçmene nazire yaptı...

Muharrem bey; Kılıçtaroğlunun  rezerv koyduğu tanımadığı Cumhurbaşkanını ziyaret etti.

Edirne'den Hakkari'ye ''İnce'' msj'lar verdi.

Rize seçmenine Erdoğan'ın selamını getirdi. Akşener'e benden çok oy alırsan  kapı kapı gezer sana oy isterim yardımcın olurum msj'ı verdi.

Cezaevine gidip Selattin Demirtaş'ı ziyaret etti. Sosyal medyada güçlü bir muhalefet başlattı ve bunları yaparken partisinin kampanyasını, şarkısını,beyannamesini  ve desteğini beklemedi. Dışarısı için en güçlü aday, içerisi için en güçlü Genel Başkan ımajı çizdi ve çizmeye devam edecek gibi gözüküyor.

Bu seçimin Başkan değişimi konusunda etkisi ne ve nasıl olacak yakında göreceğiz ancak Muharrem İnce'nin performansı seçimlerden sonra Chp'de bir değişimin çok uzun süre bekletilemeyeceğinin sinyallerini veriyor...

TÜM FOTOĞRAFLAR