Hakkımızda

POLITIC’S, gerek Siyasi partiler, gerek belediyeler ağırlıkta olmak üzere, bir çok kuruma araştırma hizmeti sunmaktadır. Profesyonel ekibi ile bir çok araştırmaya öncülük etmiştir. Sosyal, Siyasal ve belediyelerin çalışma performansı konusunda Kalitatif, Kantitatif araştırma yöntemleri ile müşteri memnuniyetine sadık kalmak adına en doğru bilgiyi saptamaya çalışmaktadır.

POLITIC’S, titiz veri toplama, gelişkin analiz ve etkin raporlama ilkelerini benimsemiştir. Bunlarla birlikte, her türlü bilginin gizliliği esas almıştır.

POLITIC’S, ESOMAR vb. meslek örgütleri tarafından belirlenmiş olan etik, teknik ve kalite standartlarına uygun çalışmayı taahhüt eder.

Bugün ülkenin 81 ilinde kent-kır farkı gözetmeksizin müşterilerine hizmet sunmaktadır.

POLITIC’S, her projenizde sizinle birlikte düşünecek ve uygulanabilir çözüm önerileri üretecektir. Tüm projelerde, alanında uzman personeli ile en doğru verileri en kısa sürede ve en uygun maliyetle sunar.

POLITIC’S 'te her iş,  ilk kez yapmanın heyecanıyla sahiplenilir. POLITIC’S ekibi gerçekleştirilen tüm kamuoyu araştırmalarına, son sınavın toplum önünde gerçekleştiğini bilerek, buna uygun bir hassasiyet ve özen ile yaklaşır.